Parę słów o mnie..
     

  Przede wszystkim powinienem się wam przedstawić nazywam się Przemek. Mam 23 lata jestem uczniem Wyższej Szkoły Reklamy, od prawie 6 miesięcy, wcześniej studiowałem w Wyższej Szkole Ekonomiczno Informatycznej, ale jak każdy z nas wie powinniśmy robić to, co lubimy tak wiec zmieniłem szkole i jestem z tego bardzo zadowolony jak na razie.
           
           Chyba nadszedł czas, aby przedstawić wam bliżej moja osobę. Ciężko jest pisać samemu o sobie zobaczymy jak to wyjdzie.
Jestem, człowiekiem otwartym a po części zamkniętym w sobie, lecz to mi nie sprawia problemów w kontaktach z innymi osobami czasem po prostu lubię się wyciszyć na jakiś czas stanąć obok i się przyglądać, może to wynika z tego ze po prostu jestem romantykiem, może nie takim, 100% bo takich możemy znaleźć tylko w książkach. Natomiast, jeśli o mnie chodzi to trudno jest zdefiniować to gdyż nie znam takiego sposobu ani żadnej skali, która by mogła mnie ocenić. Dla niektórych osób jest to dziwne gdyż oni wola „ chwytać dzień i żyć chwila” albo jeszcze inaczej, każdy z nas jest inny i podąża inna ścieżka przez życie. Ja wybrałem taką, jaka była mi najodpowiedniejsza, może i trochę kreta, ale co to za życie bez niespodzianek.
Ktoś kiedyś w rozmowie powiedział mi żebym nie uciekał przed innymi i nie chował się w swojej skorupce, i jestem mu za to bardzo wdzięczny gdyż pozwolił mi się otworzyć i wyrzucić ten smutek, który siedział we mnie bardzo długo zrzucić ten ciężar, który tłamsiłem w sobie, chodź czasami powraca do mnie ten nawyk wyciszenia się, ale trwa on bardzo krotko, bo wiem, że są przy mnie bliskie mi osoby, które mi go pomagają zrzucić.
Hm mm..., Czym jest dla mnie miłość huh ciężki temat gdyż nie da się tak po prostu jej opisać. Według moich osobistych odczuć jest to coś wspaniałego a zarazem niebezpiecznego powiem tak
...Bez niej czuje się jak ryba bez wody...

Na razie wystarczy pisania o mnie jak widzicie nie jest łatwo totalny chaos w tym, co pisze, ale niedługo zostanie to uporządkowane. Cdn.

Powrot : )

 WSR // WSR, Szkoła Fotografii // IMiNS // Szkola i Kursy Wizazu // Forum WSR // Strony sluchaczy WSR - powrot